top of page
        Методична тема, над якою працюють вчителі методичного об'єднання початкових класів та вихователів ГПД
 "Урок як засіб розвитку творчої особистості вчителя й учня та як основа формування ключових компетентностей школярів"

У 2018/2019 навчальному році вчителі методичного об’єднання початкових класів та вихователів ГПД працюють над розв'язанням таких завдань:

1. Спрямувати  методичну  діяльність вчителів на формування в світлі реалізації Концепції «Нова українська школа» освітнього середовища, на підготовку педагогів до реалізації навчально-виховної діяльності завдяки компетентнісному підходу, педагогіки партнерства.

2. Спрямувати діяльність на організаційно-методичний супровід впровадження нового Державного стандарту початкової освіти.

3. Спрямувати діяльність учителів на активне впровадження заходів з реалізації регіональних освітніх проектів:

  • «Підвищення ефективності професійного самовдосконалення педагогічних працівників у міжкурсовий (міжатестаційний) період»;

  • «Виховний освітній простір Харківщини»;

  • «Модернізація початкової освіти»;

  •  «Підвищення якості підготовки учнів Харківської області до Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів»;

  •  «Моніторинг якості освіти в умовах модернізації освітнього простору»;

  • «Розвиток інклюзивної освіти в Харківській області». 

4. Продовжити роботу над реалізацією V (контрольно-узагальнюючого) етапу методичної теми гімназії «Формування життєвих компетентностей школярів шляхом підвищення якості освіти» у взаємозв’язку з міською науково-методичною темою «Підвищення професійної компетентності вчителя в умовах якісного впровадження Державних стандартів початкової, базової і повної загальної середньої освіти» та  регіональною темою  «Формування інноваційного освітнього середовища на основі педагогіки партнерства в умовах реалізації компетентнісного підходу та принципу дитиноцентризма».

5. Продовжити роботу над реалізацією ІV (контрольно-узагальнюючого) етапу дослідно-експериментальної роботи на регіональному рівні з теми «Науково-методичні засади впровадження медіаосвіти в систему роботи Первомайської гімназії №3».

 6. Продовжити роботу щодо формування інноваційного освітнього середовища та підготовки педагогічних працівників до реалізації в освітньому процесі компетентісного підходу, ціннісних орієнтацій, педагогіки партнерства та принципу дитиноцентризму відповідно до Концепції «Нова українська школа».

7. Здійснювати організацію методичної роботи з педагогічними працівниками на засадах диференційованого, особистісно-орієнтованого підходів із урахуванням принципів наступності, діагностики, практичної й адресної спрямованості, розвитку педагогічної майстерності та творчого потенціалу.

8. Продовжити роботу щодо підвищення якості навчання шляхом підвищення ефективності уроку, вдосконалення професійної компетентності педагогів, впровадження інноваційних методів навчання, онлайн-технологій, що відповідають сучасним вимогам.

9. Активізувати роботу щодо залучення педагогічних працівників до професійних конкурсів, виставок-презентацій, фестивалю-огляду, друку робіт у професійних журналах, газетах та мережі інтернет.

10. Посилити  роботу з обдарованими учнями шляхом залучення їх до участі в конкурсах, олімпіадах тощо.

11. Посилити роботу щодо підготовки та побудови проекту уроку, проведення його самоаналізу та аналізу на основі компетентнісного підходу;

12. Посилити самоосвітню діяльність педагогів;

13. Сприяти вихованню учнів, шляхом  організації ефективної превентивної виховної діяльності, національно-патріотичного виховання.   

bottom of page